Registrovat Přihlásit se Košík 0

Řekni ANO ve stylovém obleku

Nebo potřebujete jen svatební oblek?     Pronájem od 2.800 Kč

Oblek nebo smoking z pohodlí domova

Získat oblek nebo smoking nemohlo být jednodušší. Vyberte si styl, změřte se online a my doručíme gentlemanský balíček přímo k vám domů. Včetně košile, doplňků i bot.

Chci vědět víc

Nebo vyzkoušejte oblek v showroomu

Rádi vás poznáme osobně. Rezervujte si termín a vše vyřešíme na místě v našem showroomu. Nevěstu pozveme na dobrou kávu a pro ženicha máme připravený drink.

Mám zájem

SuitsUp je skvělá možnost, jak si užít váš velký den v luxusním obleku, který je nyní dostupný pro každého. Oblek nebo celý komplet objednáte z pohodlí domova a my doručíme stylový balíček přímo k vašim dveřím. Nebo se můžete stavit do našeho showroomu v Praze, kde vám s výběrem toho pravého svatebního outfitu rádi pomůžeme. A jaké jsou další výhody, proč si vybrat SuitsUp?


Prémiová Kvalita

Všechny obleky jsou vyrobené z prémiové italské látky REDA a BARBERIS, která zajistí maximální pohodlí při nošení. Naši designéři se inspirovali nejmodernějšími trendy a navrhli odlehčený střih obleků ve slimfit provedení, který ovšem nijak neomezí váš komfort.

  • NEJKVALITNĚJŠÍ ITALSKÁ LÁTKA
  • MODERNÍ ÚZKÝ STŘIH
  • POHODLNÉ NOŠENÍ
  • HODNOTA OBLEKU JE 22.000 KČ

Na míru

Poskytněte nám pár informací o vaší postavě a my vám garantujeme, že oblek bude perfektně sedět. Krok za krokem vás provedeme jednoduchým a rychlým procesem měření. Pokud vám oblek nebude sedět, vyměníme ho.

  • JEDNODUCHÝ PROCES MĚŘENÍ
  • OBLEK VÁM SKVĚLE PADNE
  • GARANCE VÝMĚNY OBLEKU
  • NAŠI FIT SPECIALISTÉ STÁLE K DISPOZICI

MILÉ NEVĚSTY,

sama jsem se nedávno vdávala, a proto vím, jak náročné je vše zařídit tak, aby byl svatební den dokonalý. Jeden, ale dost zásadní úkol, který má nevěsta na starosti, je výběr obleku pro ženicha. Partner totiž nechal výběr na mně. A jako ostatní nevěsty jsem si i já sama ověřila, že výběr správného obleku není hračka. Nejen, že je potřeba vůbec zjistit, jaký typ obleku se hodí na svatby, je také potřeba vybrat barvu, která bude slušet budoucímu manželovi, ale také, která se bude hodit k šatům. Pak jsou na řadě doplňky, tedy jestli vybrat motýlka nebo kravatu, vestu nebo třeba kšandy? Dál obvykle přichází otázka – Půjčit nebo koupit? Jenom toto mi zabralo moře času (a to podotýkám, že neproběhla ještě ani jedna zkouška se snoubencem).

Když už máte vymyšlený perfektní oblek, zjistíte, že není vůbec snadné ho pořídit, takže navštívíte několik salónů s tím výsledkem, že nakonec budete možná muset ze svých ideálů trošku slevit. Oblek na míru jsme zavrhli, takže jsme byli docela omezeni výběrem. Byla jsem trošku rozmrzelá a po pravdě jsem chtěla nechat problém s oblekem na snoubenci a už se o to vůbec nestarat. Známá mi ale doporučila SuitsUp. Nakonec jsme celý outfit pro ženicha vyřešili právě díky nim a musím říct, že jsem nadšená z toho, jak rychle, bez starostí a komplikací vše proběhlo. Přišel nám domů balíček s nádherným oblekem, košilí a všemi doplňky včetně bot. Všechno perfektně sedělo a ženich byl, stejně jako celý svatební den, dokonalý.

NAŠE OBLEKY, VAŠE PŘÍBĚHY

Zákaznická linka 792 309 916 info@suitsup.cz