Registrovat Přihlásit se Košík 0

Řekni ANO ve stylovém obleku

Nebo potřebujete jen svatební oblek?     Pronájem od 2.800 Kč

Zažijte pocit luxusního obleku
v hodnotě 22.000 Kč
za 2.800 Kč

  • Každý oblek upravujeme na míru - garantujeme, že vám 100% sedne
  • Navrhli jsme moderní slim-fit střih, který ovšem nijak neomezí váš komfort
  • Oblékneme všechny typy postav do velikosti 62
  • Obleky & smokingy SuitsUp jsou ze 100% vlny z látek REDA a BARBERIS
  • Kvalitní prodyšná látka zajistí, že se nebudete v obleku potit

  • PROHLÉDNOUT OBLEKY

Vyzkoušejte oblek v showroomu

Rádi vás poznáme osobně. Domluvte si předem termín a vše vyřešíme na místě v našem showroomu na adrese Koněvova 49. Zažijte něco nového.

Mám zájem

Nebo oblek z pohodlí domova

Získat oblek nebo smoking nemohlo být jednodušší. Vyberte si styl, změřte se online a my doručíme gentlemanský balíček přímo k vám domů. Včetně košile, doplňků i bot.

Chci vědět víc

MILÉ NEVĚSTY,

sama jsem se nedávno vdávala, a proto vím, jak náročné je vše zařídit tak, aby byl svatební den dokonalý. Jeden, ale dost zásadní úkol, který má nevěsta na starosti, je výběr obleku pro ženicha. Partner totiž nechal výběr na mně. A jako ostatní nevěsty jsem si i já sama ověřila, že výběr správného obleku není hračka. Nejen, že je potřeba vůbec zjistit, jaký typ obleku se hodí na svatby, je také potřeba vybrat barvu, která bude slušet budoucímu manželovi, ale také, která se bude hodit k šatům. Pak jsou na řadě doplňky, tedy jestli vybrat motýlka nebo kravatu, vestu nebo třeba kšandy? Dál obvykle přichází otázka – Půjčit nebo koupit? Jenom toto mi zabralo moře času (a to podotýkám, že neproběhla ještě ani jedna zkouška se snoubencem).

Když už máte vymyšlený perfektní oblek, zjistíte, že není vůbec snadné ho pořídit, takže navštívíte několik salónů s tím výsledkem, že nakonec budete možná muset ze svých ideálů trošku slevit. Oblek na míru jsme zavrhli, takže jsme byli docela omezeni výběrem. Byla jsem trošku rozmrzelá a po pravdě jsem chtěla nechat problém s oblekem na snoubenci a už se o to vůbec nestarat. Známá mi ale doporučila SuitsUp. Nakonec jsme celý outfit pro ženicha vyřešili právě díky nim a musím říct, že jsem nadšená z toho, jak rychle, bez starostí a komplikací vše proběhlo. Přišel nám domů balíček s nádherným oblekem, košilí a všemi doplňky včetně bot. Všechno perfektně sedělo a ženich byl, stejně jako celý svatební den, dokonalý.

NAŠE OBLEKY, VAŠE PŘÍBĚHY

Zákaznická linka 792 309 916 info@suitsup.cz