Registrovat Přihlásit se Košík 0

Informace
o doručení balíčku

OBLEK DORAZÍ TÝDEN PŘED VAŠÍ UDÁLOSTÍ

Záleží jen na vás, jaký způsob vyzvednutí je pro vás pohodlnější. Pokud se pohybujete kolem Prahy a chcete si oblek vyzkoušet v našem showroomu, můžete si ho vyzvednout osobně. Nebo vám stylový balíček doručíme přímo k vašim dveřím. Zdarma a týden před akcí. Stejně tak snadné je i vrácení. Balíček necháte na nejbližší poště s nálepkou předplaceného poštovného, která vám přijde spolu s oblekem.

shipping
  • Osobní vyzvednutí

    Stavte se do našeho showroomu v Praze na dobrou kávu. Oblek si můžete ještě vyzkoušet. V případě potřeby provedeme drobné úpravy a vy si domů odvezete perfektní outfit, se kterým na slavnostní události zazáříte.

  • Kurýr k vám domů

    Pokud preferujete rychlost a jednoduchost, pak vám bude vyhovovat doručení balíčku přímo k vám domů (nebo na zvolenou adresu). Oblek dorazí týden před akcí, abychom měli prostor k případné úpravě outfitu. Naše priorita je, aby vám seděl.

  • Snadné vrácení

    Chápeme, že vracení obleku je to poslední, na co budete následující den po akci myslet. Proto jsme se snažili celý proces co nejvíce zjednodušit. Stačí jen nechat balíček na kterékoliv poště s nálepkou předplaceného poštovného, kterou vám spolu s oblekem pošleme.

Zákaznická linka 792 309 916 info@suitsup.cz